
Праска (випрямляч) для волосся Philips BHS515/00 ( 17550 ) DS
2 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: BHS515/00-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Від стильного та вишуканого прямого волосся до легких недбалих хвиль або привабливих пружних локонів — все це можливо з випрямлячем для волосся BHS515/00 з технологією ThermoShield, яка дає змогу укладати волосся з безпечним захистом від перегрівання. Її датчик регулює температуру так, що ви отримуєте неперевершену рівномірну укладку волосся від коренів до кінчиків.
Функція іонізації генерує негативно заряджені іони, які запобігають сплутуванню, кондиціонують волосся і вирівнюють кутикули для посилення блиску волосся. Результат — гладке, слухняне волосся з яскравим блиском.
Керамічні плавальні пластини з покриттям з аргановою олією забезпечують швидке та легке укладання, даруючи волоссю шовковисту гладкість і м'яке ковзання. Поверхня делікатно контактує з пасмами, зменшуючи тертя й допомагаючи зберегти природний блиск.
Подовжені плавальні пластини адаптуються до товщини пасма, автоматично регулюючи тиск. Це сприяє рівномірному розподілу тепла й однаковому притисканню волосся по всій довжині, що дає змогу досягти акуратного та стійкого укладання.
Унікальне поєднання регулятора температури та світлодіодного дисплея забезпечує точний контроль температури. Вибирайте температуру від 120 °C до 230 °C для забезпечення тривалого результату та з меншим ризиком пошкодити волосся.
У комплекті жаростійкий килимок, який скручується для безпечного зберігання вдома або в подорожах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип | Выпрямители |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавающие пластины | Да |
| Подача пара | Нет |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Да |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 30 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | отсутствует |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительные насадки | - |
| Ионизация | с ионизацией |
| Количество температурных режимов | 12 режимов |
| Наличие дополнительных насадок | отсутствуют |
| Перчатка / Термоковрик | коврик |
| Петля для подвешивания | Да |
| Питание | Сеть |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 120-230°C |
| Регулирование температуры | Да |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | Белый |
| Чехол | без чехла |
| Ширины пластин | 21 - 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴
