Більш розумний голосовий помічник
Завдяки оновленому інтелекту Bixby стане центром вашого будинку. Він може обробляти кілька команд одночасно, краще вловлюючи контекст. Насолоджуйтеся плавнішими розмовами, зручним пошуком, більш інтуїтивними реакціями та безперешкодно керувати пристроєм.
Інтелектуальна оптимізація зображення і звуку
Режим штучного інтелекту пропонує меню швидкого доступу для настроювання адаптивних параметрів зображення і звуку, інтелектуально оптимізуючи ваші враження залежно від навколишнього оточення та контенту, що переглядається.
Оптимізований і ремастований звук
Слухайте звук так, як він був задуманий, з чистим вокалом і збалансованими тонами. Процесор ШІ розпізнає різні звуки, як-от діалог і фонова музика, оптимізує їх відповідно до акустики вашої кімнати, а потім допрацьовує за допомогою технології ремаймінгу звуку.
Створюйте власні шпалери
Виберіть потрібні вам ключові слова та дозвольте штучному інтелекту творити чари. На екрані з'являться унікальні та гарні зображення, здатні змінити атмосферу вашого будинку.
Підтримуйте зв'язок із хатніми тваринами
Ваш телевізор може розпізнавати шуми, як-от лай, через мікрофон і автоматично вмикати улюблені матеріали вашого вихованця, щоб заспокоїти його. Він стане найкращим другом вашого вихованця.
Процесор
Процесор NQ4 AI Gen2 створює неперевершені враження від перегляду 4K. Технологія апскейлінгу 4K AI на основі 20 штучно створених нейронних мереж перетворює контент на якість зображення, близька до 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, щоб доставити задоволення від перегляду 4K, чи то OTT-сервіси, ігри, чи то прямі трансляції спортивних подій.
4K AI upscaling
Дивіться свій улюблений контент у деталях. Завдяки 20 нейронним мережам штучного інтелекту процесор штучного інтелекту може обробляти контент і масштабувати його до роздільної здатності 4K, зберігаючи водночас чітку та плавну якість зображення.
Технологія Quantum Matrix Core
Технологія Quantum Matrix Core керує всіма мінісвітлодіодами. Концентровані зони керованих мінісвітлодіодів дають змогу насолоджуватися надтонкою контрастністю й додатковою яскравістю в будь-якій сцені.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Android | - |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вес (без подставки) | 22.7 кг |
| Вес с подставкой | 23.7 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 65" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 30 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1446.5х829.3х46.6 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1446.5x886.3x279.4 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840х2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Neo QLED |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 50 Гц |
| Энергопотребление | 101 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 80 599 ₴






