
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega Compact EY8618E0 ( 16406 ) DS
7 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: EY8618E0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультипіч Easy Fry Mega Compact EY8618E0 від Tefal поєднує потужні можливості приготування в стильному, компактному дизайні, що ідеально вписується в будь-яку кухню. Готуйте хрустку піцу, соковите м'ясо або золотисту рибу для всієї родини — швидко й без зайвого клопоту. Очищення не вимагає зусиль завдяки чаші, яку можна мити в посудомийній машині, а з застосунком My Tefal розумні персоналізовані рецепти доступні тільки в один дотик!
Компактний дизайн
Створена для максимальної зручності, мультипіч із надбольовим об'ємом має дивовижно компактні розміри, що дає змогу заощаджувати місце на кухні.
Надвелика місткість
Багато страв — мінімум простору! Надвелика місткість мультипечі вдало поєднується з компактним дизайном, зручним для розміщення на стільниці.
Інтуїтивний сенсорний дисплей
Торкніться, приготуйте, готово! Інтуїтивний сенсорний дисплей робить приготування в мультипечі простим і безтурботним, даючи змогу щодня готувати смачні страви.
Економія енергії та часу
Готуйте швидше та заощаджуйте енергію! Easy Fry Mega Compact споживає до 65% менше енергії й готує до 37% швидше традиційних духових шаф.*
* випробування, проведені 2024 року на замороженій картоплі фрі
Збалансовані страви
Від хрусткої піци до соковитого лосося — легко готуйте широкий вибір збалансованих, смачних і безтурботних страв щодня.
My Tefal
З My Tefal готуйте розумніше, а не складніше! Знаходьте рецепти за смаком, часом або інгредієнтами, плануйте меню й багато іншого — безплатно.
Легке очищення
Жодних заворушень і зайвих клопотів! Чаша з антипригарним покриттям, придатна для миття в посудомийній машині, забезпечує швидке та легке очищення.
Ремонтопридатність упродовж 15 років
За доступною ціною завдяки 6200 сервісним майстрам у всьому світі ми рекомендуємо ремонтувати ваш продукт — так він слугуватиме набагато довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 29.7 х 39.2 х 30.6 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5.1 - 7.5 л |
| Количество программ | 8 шт |
| Крышка | съемная |
| Мoдель | EY8618E0 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | галогеновый |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 7.5 л л |
| Популярные бренды | Tefal |
| Программы | картофель фри, наггетсы, курица, овощи, мясо, рыба, десерт |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 191 ₴









