Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку й багато іншого.
Мінімийка високого тиску Вона обладнана системою Quick Connect, що дає змогу приєднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Брудова фреза допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струменева трубка Vario Power з регулюванням тиску знадобиться під час миття мотоциклів, садових меблів тощо. У мийці також передбачений вбудований фільтр для очищення води.
Система швидкого під'єднання Quick Connect
Шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета — всього одним клацанням. Це береже ваш час і зусилля.
Вбудований бак для мийного засобу
Практичний бачок полегшує роботу з очисними засобами.
Акуратне зберігання дроту на спеціальному гачку
Зручний гачок дає змогу акуратно змотати дріт і розмістити його прямо на апараті.
Продовження терміну гарантійного обслуговування
Під час реєстрації апарата, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 120 бар |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Да |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 275 х 279 х 803 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 301 - 400 л/ч |
| Длина шланга | 6 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Производительность | 380 л/час |
| Регулятор давления | Да |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 059 ₴








