Tefal Easy Fry POP EY2454E0 — яскрава мультипіч створена для легкого приготування смачних і корисних домашніх страв, які завжди виходять ідеальними!
Додайте яскравості на кухні
Ваша яскрава мультипіч стане незамінним помічником на щодень, гармонійно вписуючись у ваш спосіб життя.
Мінімум оливи
Відкрийте для себе Easy Fry POP, мультипіч, яка якнайшвидше готує смачні та корисні страви з мінімальним додаванням олії або без нього.
Готуйте для всієї родини
Місткість 5 л дає змогу приготувати до 6 порцій — цього досить для великої родини й ідеально для особливих випадків, коли приймаєте гостей.
Економія електроенергії
Заощаджуйте до 70% електроенергії з мультипіччю Tefal.
*Порівнюючи з традиційною духовкою А-класу. Внутрішній тест приготування замороженої картоплі фрі, 2022 рік.
Цифровий сенсорний екран
Проста у використанні, ця мультипіч обладнана інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю керування, завдяки якій ви готуватимете легко, без зайвого клопоту.
10 автоматичних програм
Готувати можна одним дотиком завдяки 10 автоматичним програмам: картопля фрі, курка, стейк, риба, десерт, піца, нагетси, овочі, креветки та бекон.
Легкий догляд
35 аркушів пергаменту, які допомагають зберегти чистоту під час приготування (у комплекті) і чаша з антипригарним покриттям, придатна для миття в посудомийній машині, забезпечують максимальний комфорт у догляді.
Колекція Pop
Компактна та стильна — яскрава лінійка в чотирьох привабливих кольорах. Виберіть свій!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем чаши | 5 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 27.3 x 32.5 x 37.5 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5 л и менее |
| Количество программ | 10 шт |
| Крышка | Нет |
| Мoдель | Easy Fry Pop |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Популярные бренды | Tefal |
| Программы | фри, курица, стейк, рыба, выпечка, пицца, наггетсы, овощи, креветки, бекон |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴

