Вважаєте, що зернові кавомашини завжди громіздки? Наша ультракомпактна модель Krups My Coffee+ EA201BE0 має ширину всього з кишенькової книги, але водночас готує насичену ароматну каву зі свіжозмелених зерен.
Ідеальне рішення для будь-якої кухні: три рецепти кави та конструкція, що легко очищається. Зробіть вибір на користь найкращої кави без компромісів із простору.
3 рецепти кави зі свіжозмелених зерен
Насолоджуйтеся espresso, класичною кавою або doppio завдяки надійній кавомолці, яка перемелює зерна безпосередньо перед кожною чашкою.
Ультракомпактно
Ширина всього 18,5 см — як у кишенькової книги. Повністю автоматична кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0 легко розміщується де завгодно без втрати продуктивності.
Зручна навігація
Легко перемикайтеся між рецептами та параметрами за допомогою сенсорної панелі, щоб точно налаштувати міцність і об'єм напою під свій смак.
Легке очищення та догляд
Автоматичне ополіскування, знімний заварювальний блок і сушіння кавової гущі вентилятором забезпечують чистоту без зусиль.
Ідеальна молочна піна
Зручний паровий носик щоразу забезпечує густу, кремову молочну піну або миттєве подавання гарячої води.
Ремонтопридатність до 15 років за справедливою ціною
Ми рекомендуємо ремонтувати виріб у мережі із 6 200 сервісних центрів у всьому світі, щоб він слугував вам якомога довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Цвет корпуса | Серый |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.22 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вид | отдельностоящая |
| Возможность программирования | отсутствует |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дополнительно | Нет |
| Используемые технологии | - |
| Количество запрограммированных напитков | 4 шт |
| Количество фильтров | 1 фильтр |
| Комплектация | кофеварка, инструкция |
| Мoдель | My Coffee+ |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Одновременное приготовление чашек | 1-2 |
| Подогрев чашек | отсутствует |
| Популярные бренды | Krups |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт - 2000 Вт Вт |
| Приготовление напитков | кофе, горячая вода, эспрессо, допио |
| Программирование жесткости воды | отсутствует |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | отсутствует |
| Противокапельный механизм | отсутствует |
| Размеры | 18.5 x 42.5 x 32 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | отсутствует |
| Регулировка помола | Да |
| Резервуар для воды | 1.5 л |
| Система самоочистки | Да |
| Съемная варочная группа | Да |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
Информация для заказа
- Цена: 21 079 ₴








