
Спортивна сумка для тренувань, фітнесу 16 л Wallaby 213-1 коричнева
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213-1-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка для тренувань, фітнесу на 16 л. Wallaby 213-1 коричнева
Новинка нашого магазину — спортивна сумка для тренувань від українського виробника ТМ Wallaby. Це стильна та дуже практична сумка. Не громіздка сумка обтічної форми чудово підійде для перенесення спортивного інвентарю, змінного одягу під час відвідування спортзалу, фітнес-лугу, басейну. До комплекту постачання входить плечовий ремінь. Сумка виготовлена з поліестеру, цей матеріал зарекомендував себе серед споживачів як зносостійкий і простий у догляді, практично будь-які забруднення виводяться з його поверхні за допомогою підручних засобів.
Опис сумки:
Міцна зносостійка тканина.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-1.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: коричневий.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Ні |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







