Папка формату А5 зі шкірозамінника з тримачем для паперів JPB Польща AK-21B чорна, розмір 24х16,5х2,5 см
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри застібається на блискавку.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату А5.
Один тримач для ручки.
Два плоскі відділення для документів формату А5.
Дві прозорі невеликі кишеньки.
Карабін для кріплення ключів.
Одна прозора кишенька для бейджа із зовнішнього боку папки.
Характеристики:
Артикул: AK-21B.
Розміри: 24х16,5х2,5 см.
Поміщаються документи формату А5.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Папка для документів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення (1) | Гладка |
| Висота | 240 см |
| Висота (1) | 240 |
| Глибина | 25 см |
| Глибина (1) | 25 |
| Дропшипінг | Да |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴









