Сумка хозяйственная Wallaby 2703-1
Удобная хозяйственная сумка от украинского производителя.
Характеристики:
Материал - 600 Д
Длина- 22 см
Ширина- 32 см
Высота- 18 см
Цвет- черный
Производитель- Wallaby
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Немає |
| Тип застежки | Молния |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Розміри | |
| Об`єм | 12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 см |
| Глибина | 180 см |
| Матеріал (1) | Текстиль |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина | 320 см |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Наявність стільчика | Немає |
| Складана конструкція | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴








