Міні сумочка з хутряним брелоком
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
Діаметр брелока - 5 см;
Довжина: 23 см;
Ширина: 10 см;
Висота: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 170 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 см |
| Основні | |
| Довжина: | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴










