Складана сумка-тлучка для покупок на колесах, кравчучка жовтогаряча в горошок
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажуть хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця и її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Для жінок |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип | Сумка |
| Регулювання розміру | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 |
| Замок (1) | Немає |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




