
Папка для паперів формату А4 з екошкіри AMO коричнева DS
1 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW06 brown-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка для документів формату А4 з екологічної шкіри AMO, Польща SSBW06 коричнева
Опис папки:
Два відкриті відділи для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три маленькі кишеньки для візиток.
Відкрита кишенька для мобільного телефона.
Усередині папки розташована спеціальна незнімна внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06 brown.
Розміри: 37,5х26х4,5 см.
Вага: 790 г.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Папка для документів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення (1) | Гладка |
| Висота | 375 см |
| Висота (1) | 375 |
| Глибина | 45 см |
| Глибина (1) | 45 |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴








