
Великий кейс, дипломат з екошкіри Portfolio коричневий 44х33х8 см DS
2 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645436-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий, місткий дипломат, кейс із штучної шкіри Portfolio коричневий
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата за товщиною +2 см.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х130 (150) мм.
Країна виготовлення: Портфоліо, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴








