Сумка для ноутбука 14 Essentiel B дюймів чорна
Опис:
Сумка виготовлена із міцного нейлону із вставками із еко шкіри.
Одне основне відділення на блискавці для ноутбука 14 дюймів.
Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки дозволить розмістити блок живлення та мишку, а так само кілька ручок, блокнот.
У комплекті – плечовий ремінь з накладкою на плече, що регулюється по довжині.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки тканинній вставці на тильній стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: водовідштовхувальний нейлон + PVC.
Колір чорний.
Вага: 540 г .
Зовнішні розміри: 38 х 30 х 4 см.
Розміри пристрою: 36 х 28 х 4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴










