
Чоловіча сумка через плече Quiksilver Magicall синя DS
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: eqyba03126 blue-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі сумки через плече, планшетка Quiksilver Magicall синя eqyba03126
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Незнімний ремінь на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Розмір ШхВхГ(см): 20х16х5 см.
Вага: 115 р.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



