Невелика сумка для бігу на руку з ремінцем на липучці Raltek чорна 04363 black
Сумка для бігу на руку — це виріб, розроблений спеціально для фізично активних людей. Невелика вага сумки та її ідеальна посадка роблять його надзвичайно зручним у використанні.
Опис товару:
Сумка має компактні розміри та призначена для транспортування телефона, плеєра, ключів тощо. під час бігу або пішої прогулянки.
Регульований ремінець на липучці.
Два основні відділення на блискавці.
Вихід для навушників.
Характеристики:
Матеріал: неопрен.
Колір: чорний.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 8x16x2.
Максимальний обхват ременя: 35 см
Вага(кг): 0.60.
Виробник: Raltek, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Липучка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 см |
| Пол1 | Унісекс |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки (1) | Липучка |
| Тип сумки (1) | Барсетка |
| Ширина | 80 см |
| Ширина (1) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




