Уцінка! Ділова папка Амо під формат А4 з еко шкіри SSBW06
Причина уцінки: відсутнє пружинне кріплення для документів або блокнота, на місці його тільки два отвори в підкладці. Нерівномірно проклеєна підкладка (невеликі пухирці) всередині папки.
Опис папки:
Два відділення для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три кишеньки для візиток.
Кишеня для мобільного телефона.
Усередині папки розташована спеціальна незнімна внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06 black.
Розміри: 37,5х26х4,5 см.
Вага: 790 г.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Папка для документів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 375 см |
| Глибина | 45 см |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴










