Чоловіча сумка наплічна Jansport Weekender камуфляжна
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Незнімний ремінь на плечі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: камуфляж.
Розмір ШхВхГ(см): 14х20х5 см.
Вага: 130 г.
Виробник: Jansport, Камбожєа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JanSport |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довжина (1) | 140 |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴






