
Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove кольорова DS
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: IAN348185 red-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка шоппер, кошик для покупок 20L Topmove IAN348185 red кольорова
Опис товару:
Містка сумка для покупок на одне основне відділення.
Сумка виконана з поліпропіленової тасьми.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: кольоровий.
Розміри сторони сумки: 32х34х18,5 см.
Вага: 500 г.
Об'єм: 20L.
Виробник: Topmove, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 340 мм |
| Вага | 500 |
| Глибина | 185 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Полиэтилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення (1) | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



