
Спортивна сітчаста сумка через плече Reebok Imagiro Bag біла DS
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: EC5450-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сітчаста сумка через плече Reebok Imagiro Bag біла
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині одна кишеня на блискавці.
Розміщується формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Підкладка із білої нейлонової тканини.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Китай.
Розміри: 40х28х2 см.
Вага: 185 г.
Основний матеріал: 100% поліестер.
Колір: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина: | 280 мм |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴






