Topshop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 24 см |
| Кількість відділень на змійці | 3 |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Призначення | Для жінок |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Сумка дорожня |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


