Topshop
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Особливості | Складається в сумку для перенесення |
| Розмір у складеному вигляді | 30x20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴


