Topshop
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач, Підключення до ПК |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Червоний |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.276 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 42.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 138.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴


