Бездротова зарядка Wireless Charger 3 в 1 дозволяє одночасно заряджати iPhone, Apple Watch і AirPods в одному місці, використовуючи бездротову технологію зарядки.
Переваги:
- Компактні розміри
- Безпровідна технологія зарядки
- Одночасна зарядка трьох пристроїв
- Функція швидкої зарядки
- Зарядка телефону через футляр
- Зарядка телефону в горизонтальній орієнтації
- Підставка складається та змінює кут нахилу
Опис:
Швидкі бездротові зарядні станція дозволяює заряджати кілька пристроїв одночасно, забезпечуючи зручність і ефективність. Просто розмістіть свої пристрої на зарядній поверхні, і вони почнуть швидко заряджатися. Завдяки потужним зарядним мікросхемам та високоякісним електронним компонентам світового рівня, ця зарядна станція гарантує надійність і високу продуктивність. Ця станція здатна забезпечити повний заряд вашого мобільного телефону, годинника та навушників приблизно за 2-3 години. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує швидкість, надійність та зручність у зарядці своїх пристроїв.
Силіконові накладки з протиковзанням надійно захищають ваші пристрої від випадкового зісковзування. Наша підставка для бездротового зарядного пристрою дозволяє заряджати гаджети навіть через захисні чохли товщиною до 2,5 мм, тож немає потреби знімати чохол під час заряджання. Це ідеальний аксесуар для мобільного телефону, який стане незамінним на вашому робочому столі або біля ліжка, спрощуючи ваше життя. Складна та портативна зарядна станція для iPhone ідеально підходить для дому, офісу, подорожей або відряджень. Її можна легко помістити в сумку чи валізу, що робить її зручною в будь-яких умовах.

Характеристики:
- Тип: Безпровідна зарядка для телефона
- Потужність для мобільних телефонів: 5 Вт/7.5 Вт/10 Вт/15 Вт
- Потужність для Apple Watch: 5 Вт (max)
- Потужність для Airpods: 5 Вт (max)
- Відстань передачі: ≤ 6 мм
- Матеріал: ABS-пластик + Акрилове покриття
- Колір: Білий
- Пристрій заряджає тільки годинники Apple Watch
- Під час заряджання рекомендується знімати магнітні або металеві аксесуари з корпусу телефону
- Сумісний з iPhone14 усіх серій
Комплектація:
- Зарядка безпровідна
- Кабель для зарядки USB Type-C
- Інструкція
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик + Акрилове покриття |
| Потужність для Airpods | 5 Вт |
| Потужність для Apple Watch | 5 Вт |
| Потужність для мобільних телефонів | 10 Вт, 15 Вт, 5 Вт, 7.5 Вт |
| Відстань передавання | ≤ 6 мм |
- Ціна: 950 ₴


