а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Основа | Гума |
| Тип | Килимок для ванної |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 60х40 см |
| Довжина: | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


