Topshop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 750 г |
| Довжина | 188 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 453 ₴


