Topshop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Oxford |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 41 см |
| Виробник | Ізолон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 мм |
| Кількість секцій | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 977 ₴


