Відпарюйте свій одяг легко та швидко, зберігаючи його ідеальний вигляд із Sonifer SF 9079.
Переваги:
- Місткий резервуар
- Зручне вертикальне відпарювання одягу.
- Підходить для всіх видів тканин.
- Прибирає складки та освіжає одяг.
- Видаляє запахи та бактерії.
- Швидке нагрівання протягом секунд.
- Компактний розмір та мала вага
Опис:
Відпарювач для одягу 1500Вт, Sonifer SF 9079 – ваш ідеальний супутник у підтримці бездоганного вигляду вашого одягу. З його допомогою ви зможете швидко та легко прибрати складки з будь-яких тканин, забезпечуючи своєму одязі свіжий та акуратний вигляд.
З потужністю 1500Вт та зручним дизайном, цей ручний відпарювач забезпечує ефективне видалення складок за лічені хвилини. Завдяки портативності та легкості використання, Sonifer SF 9079 ідеально підходить для домашнього використання та навіть у подорожах, допомагаючи вам завжди виглядати стильно та доглянуто.

Характеристики:
- Тип: ручний відпарювач
- Колір: рожевий
- Потужність: 1500 Вт
- Об'єм резервуару для води: 0.22л
- Тип управління: механічне
- Матеріал корпусу: пластик
- Напруга: 220 В змінного струму
- Розміри: 26*12 см
Комплектація:
- Відпарювач для одягу ручний Sonifer SF 9079
- Щітка для ворсу
- Мірна склянка
- Упаковка

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Мірна чаша | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Основні | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.22 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴


