-14%

Великий шкіряний чоловічий клатч на блискавці, натуральна шкіра портмоне DS
1 400 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1742-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застежка | Молния |
| Кількість відділень на змійці | 2 |
| Тип призначення | Великий шкіряний чоловічий клатч на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





