Акумулятор є невід'ємним елементом, завдяки йому, обладнання продовжує працювати при відключеній електроенергії
Переваги:
- Низький рівень саморозряду
- Просто у використанні
- Якісні матеріали
- Компактні розміри
- Універсальність використання
- Не вимагають обслуговування
Опис:
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки якому обладнання продовжує працювати при вимкненій електроенергії. Свинцевий акумулятор вбудовуються в ДБЖ та практично не вимагають ніякого обслуговування. Дана свинцево-кислотна, необслуговувана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Акумулятор 12 вольт - призначення: джерела безперебійного живлення, централі, сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключено до мережі.

Характеристики:
- Тип: кислотний акумулятор;
- Напруга: 12 В;
- Місткість: 12 Ач;
- Тип акумулятора: свинцево-кислотний;
- Колір корпусу: чорний;
- Розмір: 155х98х99 мм.
Комплектація:
- Свинцево-кислотна акумуляторна батарея;
- Упаковка.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 12 А |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006 ₴


