Додайте гучності і хай ваша музика зазвучить із новою силою на оновленій портативній Bluetooth-колонці JBL XTREME 3. Вона може похвалитися висококласним звуком JBL Pro Sound і готова до будь-яких пригод завдяки захисту від води та пилу класу IP67. Ємна батарея забезпечує акустику до 15 годин відтворення музики, а функція PartyBoost дає можливість синхронізувати з іншими динаміками з підтримкою цієї опції, щоб досягти по-справжньому об'ємного стереозвуку. З JBL XTREME 3 музика, драйв і чудовий настрій завжди дадуть за вами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ethernet | Немає |
| FM-приймач | Немає |
| USB | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вага | 1.83 кг |
| Час автономної роботи | 15 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | 10 — 15 годин |
| Діаметр динаміків | 2 х 2.75 дюйма |
| Диапазон мощности | 31 - 50 Вт |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | Немає |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 288 х 136 х 132 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 55 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴










