
Комутатор TP-Link TL-SG1008MP (8хGE PoE+, Max PoE+ 126 W) Ні DS
6 199 ₴
- В наявності
- Код: TL-SG1008MP-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
портів 10/100/1000 Мбіт/с (RJ45) 8 портів PoE+, що забезпечують передавання даних і живлення через один кабель до 75%* споживаної електроенергії Підтримка PoE+ із загальним бюджетом PoE+ у 126 Вт, до 30 Вт на порт Просте налаштування мережі завдяки підтримці Plug-and-Play *
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 126 Вт |
| Вага | 1430 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 145 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 8 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 294 х 180 х 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴



