Тридіапазонний маршрутизатор класу AXE7800: стандарт Wi-Fi 6E (802.11ax), новий діапазон 6 ГГц, ASUS Safe Browsing, система інформаційного захисту AiProtection Pro, підтримка спільного зашифрованого VPN-з'єднання (Instant Guard), батьківського контролю, порт 2.5G Ethernet, об'єднання каналів
Швидкісний стандарт Wi-Fi 6E. Новий діапазон частот 6 ГГц неабияк збільшує пропускну здатність мережі, забезпечує вищу продуктивність Wi-Fi та стабільніше з'єднання зі швидкістю до 7800 Мбіт/с.
Захист в один дотик. Функція ASUS Safe Browsing для блокування небажаного вмісту в один дотик, фільтрації результатів пошуку.
Безпека в будь-якому місці. Вбудована система інформаційної безпеки AiProtection Pro на основі рішень Trend Micro. Хай де ви будете, технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою зашифрованого VPN-з'єднання.
Засоби батьківського контролю. Гнучкі параметри для захисту дітей від інтернет-загроз.
Підтримка AiMesh. Легке розширення покриття бездротової мережі за допомогою AiMesh-сумісних маршрутизаторів ASUS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.033 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 243 х 223 х 155 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AXE7800 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 167 ₴










