Економія місця та естетичний дизайн Пристрої системи мають монтажні відверстия та обладнані комплектом винтів для монтажу. Fi та створіть обліковий запис адміністратора. Зачекайте 3 хвилини до завершення налаштування мережі. У чому зручність використання системи ZenWiFi XD4 Plus? Система інформаційного захисту AiProtection Classic з гибкими засобами батьківського контролю повністю безкоштовна протягом усього години експлуатації комплекту пристроїв Можна легко контролувати все, що відбувається в мережі, за допомогою зручного мобільного застосування; мати ризик безпеки. потрібні. Фільтрація на основі DNS не вплине на продуктивність маршрутизатора. ZenWiFi AX Hybrid, вона робить під'єднання до будь-якої загальнодоступної мережі Wi-Fi VPN захищеним! Вона допоможе захистити такі особисті дані, як відомості про кредитні картки, робочу інформацію, електронні листи та інше. чорний і білий варіанти), так і за функціональністю (підтримка «розумних» сервісів, зокрема Alexa і IFTTT) Технологія AiMesh Легке налаштування. Гнучке керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.307 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 300+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 90 х 90 х 85 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 1.75 — 2.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 529 ₴









