Настільний комутатор із 6 портами 10/100 Мбіт/с (4 порти PoE+) Шість портів: 6 портів RJ45 10/100 Мбіт/с. Чотири порти PoE+: дозволять подавати живлення та передавати дані через один кабель. Бюджет PoE: бюджет на один порт становить 30 Вт, а загальний бюджет – 40 Вт. Два порти Uplink: один – для під'єднання до інтернету, а інший – для під'єднання до мережевого відеореєстратора. Режим збільшення дальності: дасть змогу збільшити дальність передавання до 250 метрів. Режим ізоляції: дає змогу одним натисканням поділити клієнтський трафік для підвищення безпеки та продуктивності. Сумісність: працює з пристроями живлення, що підтримують стандарти IEEE 802.3af/at. Міцний корпус із металу: забезпечує ефективне розсіювання тепла та довгий термін експлуатації. Plug and Play: не потрібне попереднє налаштування. Автовідновлення PoE: автоматичне перезавантаження пристроїв, що живляться через PoE, які перестали відповідати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 6 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 40 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 44.8 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 99.8 x 98 x 25 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴










