ASUS RT-BE88U: високопродуктивний дводіапазонний маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7 з підтримкою технології AiMesh для розширення мережі, підтримка модуляції 4K-QAM, технологія MLO, два порти 10 Гбіт/с, SFP+, чотири порти 2,5 Гбіт/с, чотири порти Gigabit Ethernet, сукупна пропускна здатність портів WAN/LAN — 34 Гбіт/с, вбудована система інформаційного захисту, функції VPN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.06 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 300 х 188 х 60.5 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE7200 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 175 ₴

