
Комутатор TENDA TEF1109P-8-63W (1xFE+8xFE PoE, 58 Вт max) Ні DS
1 989 ₴
- В наявності
- Код: TEF1109P-8-63W-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TEF1109P-8-63W через складне середовище моніторингу під час розгортання кабелів і мереж дуже часто доводиться стикатися з проблемою недостатньої дальності передавання мережі, відстань від шкірного терміналу камери до центру моніторингу різна: у деяких лише кілька метрів, у інших — кілька сотень метрів, у той час як є такі, які розміщені на відстані кілометра. Моніторингові комутатори Tenda серії TEF11 — Ексклюзивна технологія розширення патентної мережі — використовують загальну наявну звиту пару та підтримують передавання даних на 250 метрів, перевершуючи ліміт наявної лінії передавання. Також комутатор оснащений гігабітним портом із підсвіткою і здатний здійснити передавання на кілька кілометрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 52 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 63 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 9 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


