Новинка Element T6 Mini — це ультрапортативний Bluetooth-динамік із потрясаним 360-градусним об'ємним звучанням, глибоким басом та чистим звуком. Для вечірки на свіжому повітрі, біля басейну або будь-яких інших пригод ідеально підійде портативна колонка Element T6 Mini, адже невеликі розміри пристрою дають змогу взяти її із собою куди завгодно, а технологія IPX6 забезпечує захист від дощу та сильних бризок. Дальність передачі даних у цієї моделі становить 18 метрів, а легке під'єднання та стабільне з'єднання колонки з пристроєм забезпечує бездротовий модуль нової версії Bluetooth 5.0. Крім того, технологія TWS дає змогу прослуховувати улюблені треки у форматі стерео, використовуючи дві колонки Element T6 Mini з одним смартфоном: просто синхронізуйте два пристрої за допомогою кнопки вмик/вимк та насолоджуйтесь об'ємним звучанням. Для повного заряду батареї динаміка потрібно лише 3 години: універсальний роз'єм USB-C на зарядці забезпечує високу швидкість заряджання та передавання даних. Будь-який музичний стиль ви віддаєте перевагу, нова колонка T6 Mini буде тішити чудовим звучанням до 24 годин на одному заряді батареї. Зверніть увагу, час роботи вказано з урахуванням гучності до 50%. З новим Tronsmart Element T6 Mini отримати доступ до свого голосового помічника Siri або Google можна за допомогою однієї кнопки. А вбудований мікрофон дає змогу приймати телефонні дзвінки у режимі хендс-фрі. Дизайн та матеріали Tronsmart Element T6 Mini. Колонка Element T6 Mini має зручну циліндричну форму. Панель керування та вбудований динамік розташовуються на верхній частині колонки. Корпус та кнопки прогумовані, динамік захищений металевою сіткою. На бічній панелі вгорі розміщуються Aux-IN, USB-C та слот для TF/Micro SD картки. Внизу — кріплення для шнура, за допомогою якого колонку можна розмістити на сумці, велосипеді або легко нести в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 0.56 кг |
| Час автономної роботи | 24 часа |
| Час автономної роботи (діапазон) | 15 годин і більше |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 11 - 20 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IPX6 |
| Індикація | Немає |
| Кардридер | Да |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 92 х 92 х 120 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Red |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




