ZenWiFi Pro - це новий еталон сучасної mesh-системи для покриття мережею Wi-Fi всього будинку, що поєднує в собі високу продуктивність і стильне виготовлення. Завдяки чудовій масштабованій масштабованій системі ця система виводить на новий рівень мережеві можливості для продуктивної роботи та цифрових розваг. Швидкісне під'єднання великої кількості клієнтів Стандарт Wi-Fi 6 наділяє ZenWiFi Pro XT12 до 4 разів більшою пропускною здатністю і до 2 разів вище, порівнюючи зі стандартом Wi-Fi 5 завдяки передовим технологіям, зокрема BSS Color, OFDMA для обох напрямків передавання даних і режиму MU-MIMO з використанням каналів 160 МГц Поліпшилася також ефективність використання ресурсів мережі, тому пристрої отримують всю потрібну для них смугу пропускання. ZenWiFi Pro XT12 є ідеальним вибіром, якщо до мережі необхідно під'єднати багато різноманітних мережевих пристроїв, таких як ПК, ноутбуки, смартфони, NAS та розумні домашні пристрої. Більше потоків, більша пропускна здатність ZenWiFi Pro XT12 — це 12-потоковий пристрій із сумарною загальною швидкістю передачі даних до 11000 Мбіт/с. Він чудово підходить для найбільш завантажених домашніх мереж, де необхідно одночасно передавати та одержувати дані великої кількості пристроїв на високої швидкості та позбутися мертвих зон. RangeBoost Plus RangeBoost Plus — це найновіша та найпотужніша версія відомої фірмової технології ASUS RangeBoost, яка покращує покриття для всіх пристроїв Wi-Fi, включаючи застарілі пристрої. Використовуючи флагманський чіпсет Broadcom стандарту Wi-Fi 6 нового покоління і 64-розрядний 4-ядерний процесор із тактовою частотою 2 ГГц, RangeBoost Plus спирається на чисельні ексклюзивні технології ASUS для розширення радіусу дії сигналу та покриття мережі Wi-Fi (до 38%*). .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.5 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 10 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 241 х 115 х 115 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX11000 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 278 ₴










