Гігабітний дротовий маршрутизатор VPN, до 3 портів Ethernet WAN + 1 USB WAN, захист від вторгнень IPS, брандмауер 7-го рівня, мережева безпека комерційного рівня, легке централізоване керування застосунком ExpertWiFi.
Просте налаштування — зручне та просте керування маршрутизатором через веббраузер або мобільний застосунок ASUS ExpertWiFi через настроювання Bluetooth.
VLAN для додаткової безпеки — кожному з портів Ethernet можна призначити один або кілька ідентифікаторів VLAN, що забезпечують додатковий захист для вашого бізнесу.
До 3 портів WAN Ethernet — 1 гігабітний порт WAN і 2 гігабітних порти WAN/LAN з балансуванням навантаження оптимізують багатоканальне широкосмугове використання.
Резервна мережа WAN для стабільного з'єднання — порт USB можна використовувати як резервну мережу WAN, під'єднавши його до мобільного телефона з точкою доступу для підтримання надійного під'єднання до інтернету.
Безпека мережі та комерційного рівня VPN — захищайте загальнодоступні з'єднання Wi-Fi за допомогою функцій безпечного перегляду та VPN. Отримайте безплатну передплату на ASUS AiProtection Pro, яка містить у собі такі функції надійної системи запобігання вторгненню (IPS), як глибока перевірка пакетів (DPI) і віртуальні виправлення для блокування шкідливого трафіку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.25 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 3 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 121 х 75 х 26 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 457 ₴






