
Маршрутизатор MikroTik RB1100AHx4 (RB1100x4) (13xGE, 4x1,4GHz/1Gb, ARM 32Bit, PoE In) ( white ) DS
15 225 ₴
- В наявності
- Код: RB1100x4-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MikroTik RB1100AHx4 — то гігабітний маршрутизатор, обладнаний 13 Ethernet портами.
На задній панелі корпусу розташовані кілька роз'ємів для подавання живлення і слот microSD.
Пристрій працює практично безшумно, завдяки пасивному охолодженню встановленого всередині корпусу.
Керує цим роутером операційна система RouterOS з ліцензією Level 6.
MikroTik RB1100AHx4 зручний у використанні в організаціях із кількістю абонентів понад 100.
Постачається пристрій у металевому корпусі, у комплекті з кріпленням необхідним для монтажу в 19-дюймову стійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | - |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | - |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 13 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Да |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | PoE-in |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 443 x 148 x 44 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | стояковий |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 225 ₴


