Портативний друг справжніх меломанів
Ультракомпактна колонка Mi Portable Bluetooth Spearker 16W стане вірною супутницею пристрасних шанувальників музики та шанувальників галасливих, веселих вечірок на виїзді. Стильне виготовлення й оригінальний колір корпусу підкреслюють статус власника, а потужний, якісний стереозвук забезпечить яскраве свято в будь-який час, хай де ви будете. Модель забезпечили добротною батареєю для роботи в дусі «нон-стоп» упродовж усього дня та цілим комплексом додаткових корисних функцій.
Звільніть руки
Застосування зручної акустичної системи Mi Bluetooth Spearker — це сучасний підхід у розв'язанні проблем. Вбудований мікрофон і підтримка технології hands-free дасть змогу використовувати пристрій як бездротову гарнітуру для спілкування з рідними та близькими. Відтворення музики припиняється автоматично під час надходження вхідного дзвінка, а з натисненням кнопки «Play» колонка миттєво перемикається на розмову в режимі гучного зв'язку. Навіть телефон діставати не доведеться.
Винахід мистецтва
Зносостійкий, немазкий алюмінієвий корпус колонки Mi Bluetooth Spearker забезпечує ефектний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації виробу. Стильний дизайн апаратури не містить нічого зайвого, кожна деталь тут чітко вивірена та розміщена на своєму місці. Пестрострумене оброблення створює цікаву структуру поверхні, вторинне анодоване оксидування дасть змогу захистити корпус від пошкоджень, а естетичне гравіювання бренда лазером ненав'язливо схоже на творця моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Portable |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 0.27 кг |
| Час автономної роботи | 13 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | 2 х 57 мм |
| Диапазон мощности | 11 - 20 Вт |
| Ємність акумулятора | 2600 мАч |
| Захист | IPX7 |
| Кардридер | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 213 х 74 х 74 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 80 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 807 ₴









