Колонка JBL Partybox 110 — це новий формат портативної акустики, що дає змогу влаштувати вечірку в будь-якому місці, хай де ви будете. Біля будинку або на вулиці звук буде однаково потужним, насиченим, басовим. Вам достатньо лише увімкнути свої улюблені композиції, щоб вони заграли новими барвами. Фірмовий звук JBL завжди пізнаний поціновувачами крутого аудіо. Два рівні регулювання низьких частот виділяють його на тлі конкурентів. Світлове шоу Музика невіддільна від світла. Зробіть свою вечірку справжньою модною подією з настроюваною підсвіткою, ритмічними візерунками, стробоскопами та іншими візуальними ефектами. Щойно ви побачите цю феєрію, ноги самі посуваються в плес, не бажаючи залишатися осторонь свята. Отримайте повноцінний досвід, залучивши всі органи чуття одночасно. Запас автономності Портативна акустика JBL Partybox 110 має вбудований аккумулятор, ємність якого дає змогу підтримувати вечірку протягом 12 годин. Водночас якість сигналу в разі бездротового з'єднання завжди буде першокласною — скільки залишилося заряду на поточний момент. Цілий день або всю ніч – колонка здатна подарувати незабутні враження. Захист від води Корпус моделі відповідає коефіцієнту захисту IPX4. Представлений формат дасть змогу розміщувати колонку біля водойми або басейну, тому що вона не боїться бризок. Захоплююче дозвілля з активними іграми, танцями біля води, спортивними розвагами супроводжуватиметься улюбленими треками, що зробить його ще веселішим. Додаткові входи На панелі слотів JBL Partybox 110 є входи для гітари та мікрофона. Відтепер не тільки дискотека, а й квартирник сучасного формату або караоке-вечір пройдуть на ура разом із посиленим обладнанням. Кожен зможе спробувати собі у ролі зірки та насолодитися музичними талантами друзів. А світловий перфоманс зробить ваш виступ незабутнім. PartyBox Повну свободу дає застосування для смартфона JBL PartyBox. З його допомогою ви легко налаштуєте звучання під свої уподобання та виберіть параметри відтворення підсвітки. Повноцінний контроль та швидкий доступ до всього функціоналу. Відпочивайте так, як вам подобається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вага | 10.8 кг |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 10 до 15 годин |
| Діаметр динаміків | 2 x 154.6 мм, 2 x 55 мм |
| Диапазон мощности | більше 100 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IPX4 |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | від акумулятора, від мережі |
| Підсвітка | Да |
| Розмір | 568 х 300 х 295 мм |
| Роз'єм заряджання | - |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 45 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴









