Як не важко здогадатися з назви, під брендом ID-COOLING виробляються системи охолодження. COOLING є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що виробляють різноманітну обчислювальну техніку. Бренд був створений китайською компанією Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. нещодавно — у 2003 році. зуміли швидко привернути до себе увагу користувачів завдяки високій ефективності за привабливої вартості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Вага | 220 г |
| Повітряний потік | 84.7 CFM |
| Тиск | 2.78 мм H2O |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наявність дисплея | Немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.2 A |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Споживана потужність | 2.4 Вт Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 30 мм |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм керування підсвіткою | - |
| Регулювання обертів | Да |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Товщина | 30 мм мм |
| Рівень шуму | 31.1 дБ дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴





