Особливості - Роздільна здатність 256? 192 із сенсором 12 мікронів; - OLED-дисплей із високою роздільною здатністю; - регульовані кольорові палітри; - різні типи та кольори прицільної сітки; - 1-кратний, 2-кратний, 4-кратний, 8-кратний цифровий зум; - вбудований запис відео/аудіо та захоплення зображень; - вбудована пам'ять EMMC (16 ГБ); - записування, що активується вистрілом (SAR); - передавання даних через Wi-Fi; - стадіаметричний далекомір; - режим очікування; - година автономної роботи до 11,5 годин; - сумісність із зовнішнім джерелом живлення; - водонепроникний і ударостійкий корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вага | 480 г |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Матриця | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Відстеження найгарячішої точки | Да |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 219х68х67 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024х768 |
| Роздільна здатність матриці | 256х192 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Відстань виявлення | 950 м |
| Знімок екрана | Да |
| Спектральний діапазон | немає даних |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Li-ion |
| Фокусна відстань | 19 мм |
| Цифрове збільшення | 1х, 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 204 ₴




