N300 Покращений Wi-Fi роутер MW325R: Максимальне покриття — чотири 5 дБі антени для покриття Wi-Fi на площі до 500 м2 ідеально підійде для перегляду HD-відео, онлайн-ігор і завантаження файлів великого розміру Просте налаштування — зручний вебінтерфейс дасть вам можливість налаштувати за кілька хвилин Покриття Wi-Fi на площі до 500 м2 MW325R створює мережу Wi-Fi, яка забезпечить покриття на площі 500 м2. Ви зможете скористатися високошвидкісним з'єднанням у вітальні, спальні та навіть у внутрішньому дворі. Потужний і стабільніший сигнал Wi-Fi До того ж до збільшеної площі покриття MW325R також забезпечує високу продуктивність мережі та потужніший і стабільніший сигнал Wi-Fi. Завдяки швидкості 300 Мбіт/с можна одночасно виконувати безліч завдань: дивитися потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри та переглядати веб-сторінки. Чіпсет від Qualcomm В основі MW325R розміщений чіпсет від Qualcomm, який забезпечує стабільне проводове та бездротове під'єднання для безлічі пристроїв одночасно. 4 антени по 5 дБі Завдяки технології 2х2 MIMO і 4 високопотужнім антенам MW325R може легко відправляти та приймати безліч бездротових сигналів. Можна більше не турбуватися про розриви з'єднання під час онлайн-ігор або потокового перегляду відео. Захист мережі Комплексні функції безпеки дозволять вашим пристроям встановлювати надійні з'єднання з MW305R. Батьківський контроль — керуйте розкладом і політиками під'єднання пристроїв до інтернету Гостьова мережа — забезпечте вашу приватну мережу, створюючи окремий доступ для гостей Надійне шифрування — високий стандарт безпеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | Мост |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 5В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 167 х 118 х 33 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 151 - 300 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴



