Чудовий звук Harman Kardon Слухайте шкірну деталь вашої музики зі збалансованим високоякісним звуком від удосконалених драйверів 2-смугової акустичної системи Harman Kardon Luna. Культовий звук Harman Kardon зробить ваші улюблені пісні абсолютно новими. Витончений мінімалістичний силует Harman Kardon Luna покращити будь-які умови. Елегантний ергономічний дизайн, тканинний корпус і верхня панель з анодованого алюмінію мають вигляд і відчуваються чудово де завгодно. Вбудований аккумулятор Ніколи не втрачайте жодного моменту улюбленої пісні чи подкасту. Harman Kardon Luna, який має 12 годин роботи від вбудованої батареї, є ідеальним компаньйоном для вашого персонального саундтреку протягом усього дня. IP67 водонепроникний і пілонепроникний Щоб зіпсувати саундтрек, знадобиться набагато більше, ніж випадкове занурення у басейн чи раптова гроза. Клас захисту від пилу та води Harman Kardon Luna IP67 означає, що він надзвичайно міцний, а також добре звучить і має елегантний вигляд. Надсилання музики через Bluetooth Музика призначена для спільного використання. Ось чому Harman Kardon Luna підтримує плавне бездротове з'єднання з двома мобільними пристроями одночасно, тому ви можете чергувати списки відтворення з друзями та сім'єю, створюючи нові спогади разом із чудовою якістю звуку. Частково виготовлений із перероблених матеріалів Harman Kardon Luna має тканину решітки динаміка, яка на 100% зіткана з переробленої поліефірної пряжі, 85% переробленого пластику в рамі та верхню панель із 50% переробленого алюмінію. Він також упакований у FSC-сертифікований папір, надрукований соєвим чорнилом. Поліпшуйте стереозвук за допомогою двох динаміків Бездротове з'єднання двох Harman Kardon Luna для справжнього стереозвуку, який забезпечує гарніші деталі звуку та набагато ширшу звукову сцену.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 0.71 кг |
| Час автономної роботи | від 10 до 15 годин |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мА·год |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 48x90 мм, 20 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 210 x 78 x 80 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Grey |
| Частотний діапазон | 60 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴




