
Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter ER-4 (3xGE LAN, 1xSFP, 1xUSB) зовнішній адаптер живлення DS
11 691 ₴
- В наявності
- Код: ER-4-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інженери компанії Юбік'юті потішили нас поповненням у популярної лінійки корпоративних маршрутизаторів, випустивши на ринок нововисипань EdgeRouter 4. Пристрій є потужним, але водночас дуже компактним гігабітним роутером із підтримкою оптичних каналів зв'язку. EdgeRouter 4 оснащений трьома портами RJ45 Ethernet 100/1000, одним гігабітним портом SFP і консольним портом RJ-45. Новинка побудована на базі нової платформи із потужним чотириядерним процесором MIPS64 архітектури. Обсяг оперативної пам'яті становить 1 Гбайт, крім того, є 4 Гбайти вбудованої FLASH пам'яті eMMC. Така апаратна начинка забезпечує маршрутизатору чудову продуктивність (оброблення 3.4 мільйона пакетів за секунду) і значно розширює сферу його застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | - |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.8 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | - |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 229 x 136.5 x 31.1 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 691 ₴



