RG-EW300T, залишайтеся на зв'язку Бездротовий маршрутизатор 4G LTE 300 Мбіт/с Користуйтеся інтернетом будь-де Завдяки ультрасучасним технологіям LTE RG-EW300T забезпечує надійне бездротове під'єднання до інтернету. Використовуючи SIM-картку з тарифним планом, маршрутизатор може легко під'єднуватися до найближчих вишок мобільного зв'язку для забезпечення миттєвого доступу до Інтернету. Автоматичне конфігурування без настроювання вручну Після встановлення SIM-картки та вмикання маршрутизатора все повністю готове для доступу до високошвидкісної мережі 4G LTE. Високоякісне обладнання для максимально зручної роботи Висока адаптивність Маршрутизатор обладнань чотирма зовнішніми антенами, що гарантує стабільніший сигнал та розширене покриття мережі. Маршрутизатор підтримує модеми 4G LTE, а також обладнання більшості інтернет-провайдерів, гарантуючи швидкість завантаження до 150 Мбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.25 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 175 х 100 х 25 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 827 ₴






