ASUS RT-AX58U V2 - оновлена модель маршрутизатора WiFi 6 від ASUS, прийшла на заміну старому улюбленцю та нова модель стала більш продуктивною, а для зручного розділення моделей додався індекс V2. Головна відмінність ASUS RT-AX58U V2 від ASUS RT-AX58U, оновлена платформа, що ґрунтується на чотириядерному процесорі Broadcom BCM6756 1.7 ГГц. Здобувши чималий приріст продуктивності, якої так бракувало минулій лінійці, забезпечуючи більшу продуктивність мережі. Крім цього зросла й максимальна пропускна здатність чіпа, даючи можливість використовувати високошвидкісні тарифи до 500 Мбіт/с. В іншому модель ASUS RT-AX58U V2 не відрізняється від попередника та постачається із чотирма антенами по дві антени на кожен діапазон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.52 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 224 х 129 х 160 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 823 ₴






